× بستن تبلیغات

عمومی

عمومی

 

هر ساله شرکت گوگل، بهترین نرم افزارهای سیستم عامل  اندروید را در گوگل پلی معرفی میکند. با شروع نخستین روزهای انتخاب  و معرفی در گوگل پلی، اپلیکیشن طراحی داخلی Houzz، عنوان برترین نرم افزار اندروید را به خود اختصاص داد.

 

به گزارش کلیک، طبق روال هر ساله شرکت گوگل با انتخاب بهترین نرم افزار و همچنین معرفی آن به کاربران پرداخته است. این روند در سال جاری با تفاوت هایی همراه بوده، به گونه ای که بسیاری آن را شبیه سازی به Apple’s Annual App Awards  دانسته اند. در گوگل اواردز سال های گذشته، پس از انجام مطالعات و نظر سنجی ها از طراحان، ناظرین و همچنین کاربران یک نرم افزار به عنوان اپلیکیشن برتر سال انتخاب می شده است در صورتی که انتخاب برترین نرم افزار سال در گوگل پلی شکلی دیگر به خود گرفته است. در سال جاری شرکت گوگل تنها به معرفی یک نرم افزار نپرداخته است بلکه دایره انتخاب را وسیع تر کرده و برترین ها را  از میان دسته بندی های مختلف انتخاب کرده است.  کارشناسان معتقدند این شباهت تنها به این فاکتور محدود می شود چرا که شرکت اپل انتخاب برترین اپلیکیشن در سیستم عامل  IOS  را در دسته بندی های وسیع تری انجام می دهد، از جمله: برترین نرم افزار در گوشی آیفون، برترین نرم افزار در آیپدها، برترین در ساعت های هوشمند و …

 
 
 

با این حال شرکت گوگل چنین ساختاری را برای معرفی برترین ها در سیستم عامل اندروید در نظر نگرفته است، بلکه این شرکت مبنا را بر معرفی ۵ کاندید در ۱۰ حوزه مختلف در سیستم های گوشی موبایل و تبلت بنا گذاشته است.

در روزهای نخستین معرفی برترین نرم افزار در گوگل پلی، اپلیکیشن Houzz به عنوان برترین نرم افزار معرفی شد. این اپلیکیشن کاربر را قادر به باز طراحی محیط های داخلی از قبیل خانه، محل کار و یا حتی هتل ها و رستوران ها ساخته است. این اپلیکیشن با در اختیار قرار دادن تمامی شاخصه های مورد نیاز در طراحی داخلی و همچنین قابلیت پرینت گرفتن از این تغییرات کاربران را تبدیل به طراحان داخلی فوق حرفه ای می کند. این گزینه های تغییر که بسیار کاربردی و مورد نیاز ارزیابی شده اند، این اپلیکیشن را در صدر محصولات گوگل قرار داده اند.

houzz

در این گزارش به معرفی برترین نرم افزارهای اندروید در گوگل پلی بر اساس دسته بندی های مختلف می پردازیم:

بهترین نرم افزار: Houzz App

بهترین اپ‌های خانوادگی: Thinkrolls 2

بهترین بازی: Clash Royale

بهترین استفاده از طراحی متریال: Robinhood

بهترین استفاده از سرویس‌های گوگل پلی: Table Tennis Touch

پر استقبال‌ها: World Around Me

جهانی‌ها : Pokémon Shuffle Mobile

خلاقانه ترین نرم افزار: NYT VR

توسعه دهندگان خارجی مستقل : Alphabear

شرکت‌های نوپای مستقل: Hopper

نکته قابل توجه در انتخاب برترین ها، در دسته بندی خلاقانه ترین نرم افزارها می توان Startupها را نیز جای داد. اپلیکیشن های خلاقانه ای که به تازگی طراحی و تولید شده اند. بر اساس گفته کارشناسان معیار انتخاب این نرم افزارها را می توان میزان خلاقیت به کارگرفته شده در طراحی آن، کیفیت هر نرم افزار، قابل دسترس بودن، میزان استقبال کاربران و از همه مهمتر بازه زمانی بروز رسانی نرم افزار نیز مورد ارزیابی قرار میگیرد.

نوشته شده در شنبه 15 ارديبهشت 1397ساعت 14:43 توسط افسانه عبدالهی|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ