× بستن تبلیغات

عمومی

عمومی

 

 
 
 
 
 

 

Elephone S7 چینی با ادعای «ضد انفجار»  بودن به بازار خواهد آمد تا از آب گل آلودی که که گوشی نوت ۷ سامسونگ به پا کرده است، ماهی بگیرد.

 

 
 
 

به گزارش کلیک،  در حالی که جنجال های انفجار گلکسی نوت ۷ هنوز پایان نگرفته است سایر کمپانی های تولید گوشی های هوشمند دست به کار شده اند و شروع به تولید محصولاتی کرده اند تا بتوانند نظرات مشتریان را جلب کنند در این میان Elephone S7  چینی که می توان گفت یک کپی تمام عیار از گلکسی اس ۷ سامسونگ است با ادعاهای جالبی پا به میدان رقابت گوشی ها نهاده است. و تولیدات خود را فقط در کشور چین عرضه می کند.این کمپانی اعلام کرده است که این اسمارت فون تا سه برابر سایر گوشی ها در مقابل انفجار مقاومت دارد.

کار شرکت الفون در این برهه بسیار  مورد توجه قرار گرفته است و با این محصول برخوردی همانند برخورد یک تولید کننده تجهیزات نظامی با مین های زمینی را در پیش گرفته است تا کاربران این گوشی  را از خطر مصون بدارد. ولی از آنجایی که این اسمارت فون قرار است فقط در کشور چین عرضه شود، در صورت بروز هر اتفاقی، حداقل این کمپانی نیازی به فراخوان جهانی محصول خود نخواهد داشت. با این کار در صورت طرح های مشابه قلابی نیز راحت تر و سریعتر شناسایی و پیگیری می شوند.

بر اساس گزارش ها باتری این گوشی بطور کامل مورد آزمایش قرار گرفته است  و بر روی آن غشایی ضد انفجاری قرار دارد و علاوه بر آن از یک پوسته (TPUترموپلاستیک پلی یورتان) استفاده شده که آن هم ضد انفجاری می باشد.

این کمپانی قیمت پایه الفون اس ۷ را  ۱۳۹٫۹۹ دلار برای مدل برخوردار از دو گیگا بایت رم اعلام کرده است و  در ادامه مشخصات این محصول را بدین شکل اعلام کرده است که تمامی مدل های این گوشی از پردازنده Helio X20 مدیاتک برخوردار می باشند که سطحی قابل قبول از عملکرد را برای دستگاه های ارزان قیمت به همراه می آورد. شاید الفون بتواند محصولی مشابه با گلکسی نوت ۷ به همراه قلم S و فارغ از مشکلات انفجاری را نیز برای رضایت دل مشتریان تولید و عرضه کند.

منتقدین دنیای تکنولوژی این سوال را دارند که چرا هنوز هیچ تولید کننده گوشی هوشمندی به سراغ چنین طرحی نرفته است. یک سوال هم در اینجا مطرح می شود که آیا گلکسی اس ۸ سامسونگ از پوشش ضد انفجار برخوردار خواهد بود؟ باید منتظر بود و واکنش مردم در برابر این محصول را دید.

نوشته شده در شنبه 15 ارديبهشت 1397ساعت 14:28 توسط افسانه عبدالهی|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ