× بستن تبلیغات

عمومی

عمومی

 Captiona اپلیکیشنی برای انتخاب بهترین کپشن در اینستاگرام

یکی از چالش هایی که کاربران اینستاگرام با آن روبرو هستند، انتخاب کپشن مناسب برای ویدیو ها و عکس هایشان است، بطوریکه این قضیه به یکی از جنبه های رقابت کاربران در اینستاگرام مبدل گردیده. اما اکنون با اپلیکیشن Captiona این کار بسیار راحت شده است.

 برای کاربران جدی اینستاگرام رقابت با سایر کاربران در دو جنبه است، یکی اسنپ چت و سایر برنامه ها از رسانه های اجتماعی پرحاشیه، گرفتن عکس و یا ویدیو و دیگری عناوین بزرگ جنجال برانگیز و گاها پرمفهوم می باشد. انتخاب عنوان یا اصطلاحا کپشن علاوه بر اینکه سرگرم کننده و هیجان انگیز است، سردرگم کننده و سخت نیز می باشد، تا جایی که می تواند وقت زیادی را از کاربران بگیرد. اما اکنون با اپلیکیشن Captiona این کار بسیار راحت شده است.

توسعه دهنده برنامه‌ی Nick Slater اعلام کرده: ما عاشق به اشتراک گذاشتن لحظه هایمان در اپ اینستاگرام هستیم، بنابراین باید مطمئن شویم کاربران بهترین کپشن (Caption) را خواهند داشت.

 

اپلیکیشن Captiona یک موتور جستجو در برنامه های اجتماعی به منظور انتخاب بهترین کپشن است و کار کردن با آن بسیار راحت و ساده می باشد. نحوه‌ی عملکرد این اپ به این صورت است که یک کلمه کلیدی متناسب با مفهوه عکس و یا ویدیو را وارد می کنید، سپس اپلیکیشن یک فهرست را به شما ارائه می دهد که می توانید از بین آن بهترین کپشن ممکن را انتخاب کنید. به طور مثال فرض کنید یکی از واژه های کلیدی عشق، ساحل و یا قهوه را وارد نموده‌اید، بلافاصله اپلیکیشن یک فهرست پیشنهادی از نقل قول ها، جملات و… که مرتبط به همان کلمات است را در اختیارتان قرار می دهد. در ادامه شما می توانید با علامت قلب جملات مورد علاقه‌ی خود را ذخیره کنید.

کاربران اینستاگرام با استفاده از این نرم افزار به سادگی و بدون صرف کردن زمان زیاد، می توانند Caption مناسب را انتخاب کنند. اپ Captiona با هزینه ای معادل ۰٫۹۹ دلار از App Store قابل خرید و دانلود است.

نوشته شده در يکشنبه 9 ارديبهشت 1397ساعت 14:43 توسط افسانه عبدالهی|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ