از این به بعد شستن لباس‌های خودتان را هم به دست اینترنت بسپارید؛ آشنایی با اپلیکیشن زودشور

يکشنبه 27 اسفند 1396
15:49
افسانه عبدالهی

 

در دنیای زندگی می‌کنیم که هر روز ارائه سرویس‌هایی در بستر اینترنت در حال افزایش است و باید این را قبول کنید که بزودی در آینده‌ای نه چندان دور درصد بالایی از فعالیت‌های روزمره را می‌توان به صورت اینترنتی سروسامان داد. یکی از اصلی‌ترین مزایای استفاده از سرویس‌های در بستر اینترنت، صرفه جویی قابل توجه در زمان هر فرد است. به احتمال زیاد تاکنون توسط اپلیکیشن‌های مطرح برای خود تاکسی گرفته اید یا حتی سفارش غذا داده اید اما قصد داریم شما را با اپلیکیشنی آشنا کنیم که می‌توان خشکشویی همیشه همراه شما باشد! در ادامه همراه باشید.

 

چرا «زودشور» و چه شد که نامش را «زودشور» گذاشتید و از کی متولد شد؟

سرویسی که ما راه اندازی کردیم ، درواقع یک نوع خدماتی را که قبلا به صورت سنتی صورت میپذیرفت را تبدیل به یک خدمت آنلاین و مدرن تر کرده. اولین هدفی که سرویس های آنلاین در پی آن تشکیل میشوند ، سهولت و سرعت بخشیدن به روال های سنتی است . یکی از مزیت های استفاده از سرویس ما هم این است که پروسه خشکشویی را تسریع میبخشد. به همین دلیل نام زودشور را برای این سرویس انتخاب کردیم.

خدماتی که زودشور ارائه می دهد را به صورت خلاصه توضیح دهید.

سرویس خشکشویی آنلاین زود شور با هدف خدمت رسانی سریع به کاربران ، در نظر دارد این فرآیند را به نحو احسن و به صورت کاملا اینترنتی در قالب اپلیکشن و وب سایت  برای کاربران عزیز فراهم آورد. از مزیت های استفاده از این  سرویس میتوان از سرعت بالا در سرویس دهی ، کاهش ترافیک و صرفه جویی در وقت مشتریان و مهم تر از همه یکسان سازی نرخ خشکشویی در مناطق مختلف تهران و ارائه خدمات خشکشویی با قیمت مناسب به مشتریان  را  میتوان نام برد.

zoodshoor-com3

ایده‌ اصلی «زودشور» از کجا آمد؟ آیا در این راه الگوی خارجی داشتید؟ الگوی شما کجا بوده است؟

این ایده در ابتدا در صحبت هایی که با خانواده درباره ی راه اندازی کسب و کار هایی که تا به حال در ایران وجود نداشته مطرح شد و پس از بررسی و تحقیق متوجه شدیم که تا به حال در ایران خدمات خشکشویی به صورت کاملا سنتی صورت میپذیرفت و نهایتا خشکشویی ها برای تحویل البته از ماشین ها و سرویس های خود استفاده میکردند. ولی در خارج از ایران نمونه های زیادی در شهر های مختلف مثل لندن ، دبی و کشور های روسیه و اسپانیا و… وجود داشت. عملا در شهر های شلوغ و پرترافیک وشهر هایی که  حمل و نقل  هزینه ی بالایی دارد این نوع سرویس وجود دارند.

سرمایه اولیه زودشور از کجا آمد و با چه سرمایه ای این کسب و کار را راه انداختید؟

این کسب و کار تا به اینجای کار کاملا با سرمایه شخصی راه اندازی شده . و تمامی هزینه های طراحی وب سایت و اپلیکشن های اندروید و آی او اس ( آیفون) ، تبلیغات ، و… را شخصا پرداخت کردیم و تا امروز بالغ بر ۴۰ میلیون تومان هزینه شده.

با توجه به اینکه در ایران و شهر تهران این استارتاپ رو تاسیس کردید ، چه برنامه هایی برای جذب مخاطب داخلی دارید؟

با توجه به محدودکردن سرویس دهی به بخشی از مناطق تهران ، تبلیغات ما باید هدف مند باشد و متاسفانه نمیتوانیم از سرویس هایی مثل تلگرام ، اینستاگرم و تبلیغات اینترنتی به نحو احسن استفاده کنیم چراکه مخاطب این نوع تبلیغات عموما کل کشور هستند. و ما نیاز به تبلیغات محدود تری داریم و باید تبلیغات رو به صورت محله به محله پیش ببریم. کاری که تا امروز هم انجام دادیم . ولی به این معتقد هستیم که تبلیغات  کلامی و دهان به دهان بهترین نتیجه را در پی خواهد داشت و این نوع تبلیغات فقط با ارائه سرویس مطلوب میسر میشود.

zoodshoor-com2

محدوده بازار هدف استارتاپ شما کجا است؟

به دلیل بزرگ بودن تهران و مسئله ی طرح ترافیک و محدویدت هایی که در حمل و نقل در تهران وجود دارد ، همانطور که عرض شد فعلا مناطق شمال شرق تهران و مناطق ۱ و ۳ و ۴ درحال حاضر میتوانند از خدمات ما استفاده کنند . و در فاز دوم برای گسترش فعالیت مناطق شمال غرب تهران را در نظر داریم سرویس دهی کنیم . ولی در چشم انداز بلند مدت ما سرویس دهی به کل تهران حتما در نظر گرفته شده است.

فرض کنید من یک کاربر هستم و می خواهم از خدمات زودشور استفاده کنم، چطور باید این کار را انجام دهم؟

شما خیلی ساده میتوانید سفارش خشکشویی خود را از طریق  سایت zoodshoor.com  و یا ازطریق نرم افزار  تلفن همراه ثبت نمایید و سپس همکاران ما پس از هماهنگی های لازم ،  با مراجعه به آدرس ثبت شده شما لباسها را تحویل خواهند گرفت  و پس از حداکثر ۴۸ ساعت لباس را پس از فرآیند خشکشویی و اطو درب منزل به شما تحویل خواهند داد.

خدمات خشکشویی اما توسط معتبر ترین خشکشویی های درجه ۱ هر منطقه که طرف قرار داد با ما هستند انجام خواهد شد.

اپلیکشن زودشور در Appstore  و Google Play  و کافه بازار و همچنین وب سایت ما به آدرس zoodshoor.com موجود است و کاربران پلتفرم های مختلف میتوانند از آن استفاده کنند

کمی از مشکلات و سختی راه خود بگویید؛ با چه مشکلاتی تا به حال روبه رو بوده است؟

با توجه به اینکه ما خشکشویی نیستیم و برای خدمات خود باید با خشکشویی ها همکاری کنیم، مهمترین معضل ما ترس خشکشو ها از سرویس ما بود و عملا ما را به عنوان رغیب میدیدند ، در حالی که ما قرار است لباس های یک سری مشتری که هرگز خشکشویی مورد نظر ما را نمیشناسند را به این خشکشو تحویل دهیم! البته استارت آپ ما مزیت هایی را هم برای خشکشویی ها دارد به این صورت که با توجه به محدودیت فضایی هر خشکشویی ، این نگرانی برای خشکشو همیشه بوده که مشتری به موقع البسه ی خود را تحویل بگیرد و بسیار دیده شده مشتریان برای تحویل لباس های خود اصلا اقدام نمیکنند و بعد از مدتی فراموش میکنند ! ولی با این سرویس این اطمینان به خشکشو داده میشود که لباس ۲۴ ساعت بعد از تحویل ، توسط تیم ما دریافت میشوند

مشکل بعدی هزینه های زیاد راه اندازی یک کسب و کار با سرمایه شخصی است که شاید نیازی به توضیح نداشته باشد. راه اندازی هر کاری در ایران ریسک های خاص خود را دارد . حال اگر این کار یک ایده نو باشد که برای اولین بار قرار است راه بیوفتد ، ریسک آن دو چندان میشود.

و مشکلات مربوط به دریافت دستگاه POS  سیار و درگاه پرداخت آنلاین که مجوز های خاص خود را میخواستند و طولانی شدن پروسه اداری انها زمان زیادی را از ما گرفت

تیم زودشور شامل چند نفر می باشد و چه سمت ها و تخصص هایی دارند؟

به جز بنده ، تیم ما متشکل شده از یک نفر به عنوان فردی که سفارش ها را مدیریت میکند و برای هماهنگی های لازم برای دریافت و تحویل لباس ها با مشتری در تعامل است ، دو نفر به عنوان افرادی که لباس ها را دریافت و تحویل میدهند و یک نفر مدیر وب سایت و که کار های فنی مربوط به برنامه نویسی و موارد مربوط به اپلیکشن ها را انجام میدهد.

چه برنامه ها و یا تدبیرهایی برای آینده زودشور در نظر دارید؟

هدف اصلی ما گسترش فعالیت ، تسریع در سرویس دهی و ارتقای سطح کیفی خدمات  است. و در حال حاضر به دنبال سرمایه گذار خارجی هستیم که به سیستم اضافه شود تا در رسیدن به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت زمان کمتری صرف شود و همچنین ارتقای کیفیت سرویس دهی با ایده هایی که بعضا هزینه ی زیادی دارد.

و سوال آخر؛ برای جوانانی که مثل شما در اندیشه راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار نو و با ایده‌ای جدید هستند، چه توصیه و یا چه حرف‌هایی دارید؟

درواقع ما هنوز در ابتدای فعالیت خود هستیم و مسلما تجربه کافی برای توصیه کردن به دیگران برای راه اندازی کسب و کار را نداریم ولی چیزی که در همین مدت کوتاه به آن رسیدیم ، این است که پیاده سازی ایده به مراتب از خود ایده مهم تر است و کسی موفق تر خواهد بود که ایده ی خود را به بهترین شکل پیاده سازی و اجرا کند. وگرنه ایده های خلاقانه و نو بسیار زیاد هستند که با یک سرچ در اینترنت میتوانید هرکدام از انها را در ذهن خود بپرورانید.

 


موضوعات مرتبط: <-CategoryName->

بدافزار SonicSpy در سایه نسخه‌های جانبی تلگرام در فروشگاه گوگل پلی

يکشنبه 27 اسفند 1396
15:47
افسانه عبدالهی

 

بدافزار جدیدی در فروشگاه گوگل پلی منتشر شده که از طریق نصب نرم افزارهای آلوده شده می‌تواند از دوربین، میکروفون و دیگر امکانات گوشی شما استفاده کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

 

ویروس‌ها از اولین رایانه‌های خانگی تا به امروز در دنیای دیجیتالی وجود داشته اند با این حال نرم افزارهای مخربی نیز وجود دارند که هدف آن‌ها سرقت اطلاعات شخصی مهم کاربران است که معمولا در گوشی‌ها و رایانه‌ها ذخیره سازی می‌شود. معمولا فروشگاه گوگل پلی و اپ استور قوانین سخت گیرانه‌ای برای نظارت بر روی برنامه‌ها دارند که باعث می‌شود ما به طور ایمن برنامه‌های مختلف را از آن‌ها دریافت کنیم.

اما این بار هکرها موفق شده اند تا با فریب دادن سیستم بررسی یک دسته از نرم افزارهای آلوده را وارد فروشگاه گوگل پلی کنند. در حال حاضر هزاران برنامه آلوده به SonicSpy وجود دارد که بعضی از آن‌ها در فروشگاه گوگل پلی هم دیده شده اند. کارشناسان امنیتی در Lookout اخیرا گزارشی از حضور نرم افزارهای مخرب در فروشگاه گوگل پلی منتشر کرده اند و به نظر می‌رسد این نرم افزارها به صورت یک پیام رسال تلگرام اصلاح شده در این فروشگاه پنهان شده اند.

سه نرم افزار Soniac ،Troy Chat و Hulk Messenger شناسایی شده است که امکان دسترسی کامل به دوربین و میکروفون را دارند و می‌توانند از طریق گوشی هوشمند شما تماس برقرار کنند یا پیام ارسال کنند و یا اطلاعات شما را بازیابی کنند. این سه برنامه توسط حساب کاربری iraqwebservice منتشر شده است که احتمالا در عراق ساخته شده اند.

SonicSpy هنوز در حال توسعه است و پیشنهاد ما به شما این است که در هنگام دانلود نرم افزارها به اطلاعات سازنده آن توجه کنید و از نرم افزارهای جانبی استفاده نکنید.


موضوعات مرتبط: <-CategoryName->

ترنج‌نما: چگونه از گوگل پلی نرم‌افزارها را بدون محدودیت دانلود کنیم؟

يکشنبه 27 اسفند 1396
15:47
افسانه عبدالهی

 

حتما تاکنون چند بار وقتی خواستید اپلیکیشنی را از گوگل پلی دریافت کنید با ارور This item is not available in your country مواجه شده‌اید یا به دنبال اپلیکیشن خاصی هستید، در استور موجود است اما نتایج جستجو برای شما هیچ چیز پیدا نشد!

در ادامه با ترنجی همراه ما باشید تا با روش های دور زدن این ارور آشنا شوید ..

 

با وجود اینکه چند ماه پیش خبر احتمال خروج ایران از لیست تحریم گوگل‌پلی منتشر شد، اما هنوز گوگل این اقدام را عملی نکرده و دسترسی به بیشترِ اپلیکیشن ها طبق روال همیشه مسدود است.

البته این مورد، فقط در ایران نیست و برخی از کشورهای دیگر نیز دچار این مشکل هستند. بنابراین، کاربران باید با روش‌های متفاوتی اقدام کنند تا بتوانند به اپلیکیشن ها دسترسی داشته باشند.

ما در ادامه شما را با چند روش آشنا میکنیم.

 

1-دانلود از طریق نسخه‌ی دسکتاپ

اگر بخواهیم از این راه اقدام کنیم، معمولا نیاز به استفاده از ابراز گذر از تحریم یا همان فیلترشکن نیستیم ( برای احتیاط روشن کنید تا به مشکلی بر نخورید ) ، فقط کافیست ابتدا جیمیل وارد شده در موبال را با مرورگر کامپیوتر و وبسایت گوگل همگام سازی کنیم، سپس صفحه‌ی اپلیکیشن مورد نظر خود را پیدا کنیم و روی Install کلیک کنیم تا اپلیکیشن در موبایل دانلود و نصب شود. فراموش نکنید که طی دانلود اینترنت موبایل رو قطع نکنید.

اگر گاهی با ارور This app is incompatible with your device (این برنامه با دستگاه شما سازگاری ندارد ) مواجه شدید باید بدانید این ارور صرفاََ جهت عدم پشتیبانی دستگاه شما از این اپلیکیشن نیست، بلکه ممکن است به دلیل عدم ست بودن آی‌پی شما با وبسایت این ارور را دریافت کنید، پس پیشنهاد میکنم اگر با این ارور مواجه شدید، به روش های بعدی مراجعه کنید و وقتتان را صرف این روش هدر ندهید :)) .

 

2-دانلود از طریق تلگرام !

تلگرام، طی دو سال اخیر پیشرفت چشمگیری در کشور ما داشته، همه‌ی ما از آن استفاده میکنیم و روزانه زمان زیادی را در آن سپری میکنیم، پس وقتی میتوانیم از این طریق نصب کنیم چرا به روش های سخت روی بیاوریم ( البته باید اشاره کنم بیشتر برای اپلیکیشن ها جواب میدهد تا بازی های سنگین ) .

خب برای انجام این کار ابتدا apkdl_bot@ پیام بدید، این ربات توانایی فرستادن فایل تا زیر حجم 50 مگابایت را داراست و در صورتی که فایل شما حجیم‌تر از 50 مگابایت بود، به شما لینک دانلود تحویل میدهد .

کافیست لینک اپلیکیشن مورد نظر را ( به این صورت ) از وبسایت گوگل‌پلی کپی کرده و به ربات بفرستید.

مسئله اینجا تمام نمیشوند، اگر اپلیکیشن شما حجمی بیشتر از 50 مگابایت داشت و ربات توانست آن را دریافت کند، میتوانید لینکی که ربات برای شما ارسال کرده را به ربات دیگری یعنی : @urluploadbot ارسال کنید تا ربات به شما فایل ارسال کند ! (البته این ربات نیست تنها از لینک هایی تا سقف حجم 500 مگابایت پشتیبانی میکند، اگر دانلود شما بیشتر از 500 مگابایت است، باید این روش را نیز به کنار بگذارید و به روش بعدی بروید :)) ! )

 

3-دانلود از طریق خودِ موبایل

این راه عالی و بهترین راه است، اما ممکن است کمی مشکل باشد،  پس اگر دنبال دردسر و سنگینی کار نیستید، به راه بعدی مراجعه کنید 🙂

برای دانلود اپلیکیشن، ابتدا باید از تنظیمات گوشی، در قسمت Apps، اپلیکیشن های Google Play Services و Google Play Store را Clear Cache (اگر جواب نداد Clear DATA را پاک کنید) و بعد از انجام این کار، نرم افزار تغییر آی‌پی را باز کرده، وقتی به سرور متصل شد، گوگل‌پلی را باز کنید و به راحتی دانلود کنید 🙂

 

4-سایت های مستقیم کننده‌ی لینک

به جرئت میتوان گفت آسان ترین و بدون دردسر ترین روش، همین روش است، با رفتن به هر کدام از این سایت ها نواری را مشاهده خواهید کرد که در آن باید لینک گوگل پلی یا نام بازی را قرار دهید. فقط حواس تان باشد که معمولا پایان لینک پلی استور هر اپلیکیشن جمله hl=en& یا نمونه های مشابه وجود دارد. پیش از آنکه لینک را در نوار گفته شده بگذارید، حتما این جمله را پاک کنید. .


موضوعات مرتبط: <-CategoryName->

شیائومی می میکس 2 اس به احتمال زیاد اولین موبایل مجهز به پردازنده اسنپدراگون 845 باشد

يکشنبه 27 اسفند 1396
15:45
افسانه عبدالهی

 

تنها چند ماه از رونمایی شیائومی از موبایل می میکس 2 می‌گذرد و ظاهرا کمپانی شیائومی درحال آماده سازی نسخه جدید این گوشی برای معرفی است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

بنابر گزارشات به دست آمده، نام این گوشی  Mi Mix 2s خواهد بود و ظاهرا برای می میکس 3 باید یک سال دیگر صبر کنید. از آنجایی که شباهت اسمی این گوشی با می میکس 2 زیاد است به احتمال زیاد نباید شاهد تغییر زیادی در مشخصات آن باشیم اما، یکی از مهم‌ترین تغییرات این گوشی نسبت به نسخه پایه را می‌توان، اسنپدراگون 845 دانست.

این پردازنده قرار است تا سال 2018 را سالی قدرتمند برای گوشی‌های پرچمدار بازار تبدیل کند و در حقیقت به احتمال زیاد می میکس 2 اس اولین تلفن همراهی خواهد بود که از این پردازنده استفاده می‌‎کند. این موضوع به دلیل رونمایی شیائومی از این گوشی قبل از نمایشگاه MWC می‌باشد. بسیاری از تلفن‌های همراه مثل گلکسی اس 9، در نمایشگاه MWC رونمایی خواهند شد و شیائومی زودتر از آنها قرار است این گوشی را معرفی کند.

این گوشی به احتمال زیاد از لحاظ ظاهری همانند نسخه کنونی خود خواهد بود و هنوز شایعات زیادی درمورد آن به بیرون درز نکرده است.


موضوعات مرتبط: <-CategoryName->

موبایل Essential به صورت مستقیم اندروید 8.1 دریافت خواهد کرد

يکشنبه 27 اسفند 1396
15:42
افسانه عبدالهی

 

نسخه آزمایشی اندروید 8 برای دستگاه اسنشال فون چند وقتی است که منتشر شده است و حتی این کمپانی به صورت رسمی قول انتشار نسخه کامل اندروید 8 را برای این دستگاه داده بود اما متاسفانه این گوشی اندروید 8 را دریافت نخواهد کرد. اما نگران نباشید این به این معنی نیست که اسنشال فون به طور کلی قادر به دریافت اندروید 8 نیست و کمپانی اسنشال در توییتی به این موضوع اشاره کرده است که مشکلاتی در نسخه 8.0 اندروید اوریو وجود دارد که اسنشال فون نمی‌تواند آن را دریافت کند و قول انتشار بروزرسانی نسخه 8.1 را برای کاربران این گوشی داده است.


موضوعات مرتبط: <-CategoryName->

آموزش کار با آیفون X توسط اپل، فیس آی دی Face ID و ژشت های کنترلی جدید

يکشنبه 20 اسفند 1396
11:34
افسانه عبدالهی

 آموزش کار با آیفون X توسط اپل، فیس آی دی Face ID و ژشت های کنترلی جدید

 

آیفون تن (iPhone X) با حذف کردن دکمه هوم روشی متفاوت برای کار با دستگاه ارایه کرده است. شاید خیلی از موبایل های اندرویدی دکمه هوم نداشته باشند و با استفاده از دکمه های روی نمایشگر بتوان با آن ها کار کرد اما حتما می دانید که دکمه هوم در آیفون ها نقش بسیار پررنگی دارد. به همین دلیل اپل یک راهنمای مفید برای آموزش کار با آیفون X منتشر نموده که دیدن آن بسیار مفید است.

چند ژشت حرکتی مهم در آیفون تن (iPhone X) وجود دارد که در نبود دکمه هوم می تواند برای کار با آیفون X مفید باشد. این ژست ها عبارت است از:

بستن برنامه ها در آیفون X

برای بستن برنامه ها در آیفون X کافی است از پایین نمایشگر به بالا سوایپ کنید. به همین راحتی!

سوییچ بین برنامه ها در آیفون X

برای سوییچ کردن بین برنامه های اخیر در آیفون X کافی است از پایین نمایشگر به راست یا به چپ سوایپ کنید.

فراخوانی منوی برنامه های اخیر در آیفون X

برای فراخوانی منوی برنامه های اخیر، برنامه در حال اجرا را به بالا سوایپ می کنید

برای فراخوانی کنترل سنتر در آیفون X

به راحتی از گوشه بالا و سمت راست به پایین بکشید. برای بیرون رفتن از کنترل سنتر، به بالا بکشید.

برای فراخوانی نوتیفیکیشن ها در آيفون X

به راحتی از وسط نمایشگر به پایین سوایپ کنید تا تمام نوتیفیکیشن های خود را یک جا ببینید. با سوایپ به راست در این صفحه می توانید ویجت ها و با سوایپ به چپ می توانید به دوربین دسترسی پیدا کنید.

برای فراخوانی سیری در آیفون X

دکمه قفل را نگه دارید.

برای خاموش کردن آیفون X

دکمه قفل و دکمه زیاد کردن صدا (یا کم کردن) را نگه دارید.

تنظیمات فیس آی دی (Face ID) آیفون X

سیستم تشخیص چهره سه بعدی آیفون تن یا همان Face ID بسیار راحت تنظیم می شود. کافی است سر خود را یک بار جلوی دستگاه بچرخانید و صورت شما ثبت شود. برای باز کردن قفل می توانید آیفون X را بالا بیاورید و به آن نگاه کنید. اینجا یک تیکه ریز به سیستم اسکنر عنبیه چشم سامسونگ نیز لحاظ (!) می شود و  می گوید نیاز نیست جلوی چشمتان بگیرید!

موضوع قابل توجه این است که محتوای نوتیفیکیشن ها در صفحه قفل تا وقتی به آیفون X نگاه نکنید نمایش داده نمی شود و به محض نگاه کردن به صفحه محتوای آنها خارج شدن از صفحه قفل نمایان می شود، بسیار جالب !

نظر شما درباره ژست های حرکتی جدید آیفون X چیست؟


موضوعات مرتبط: <-CategoryName->

سه گام تا شروع نبرد زولا ؛ دانلود رایگان بازی زولا به همراه آموزش

يکشنبه 20 اسفند 1396
11:31
افسانه عبدالهی

 سه گام تا شروع نبرد زولا ؛ دانلود رایگان بازی زولا به همراه آموزش

انتظارها برای داشتن یک بازی آنلاین و پرهیجان  در ایران به پایان رسید و اکنون بازی هیجان انگیز  زولا  اکنون به صورت رایگان  در دسترس گیمرهای ایرانی ست. زولا یک بازی اشکن تیمی در ژانر شوتر اول شخص است. و قدرت به کارگیری استراتژی و تاکتیک بازیکنان در آن حرف اول را می‌زند. اگر با سری بازی‌های جنگی و الگوهای جنگ خیابانی در بازی‌های همچون call of duty و کانتر  آشنا باشید مطمئنا شیفته‌ی بازی آنلاین زولا خواهید شد.

 

داستان بازی زولا

زولا روایتی متفاوت از نبرد همیشگی خیر و شر در قالب داستانی متفاوت از رویارویی یک گروه از سندیکای تبهکاران و یک تیم ضربت است. این دو گروه در پیکارهای متفاوت رودروی هم قرار خواهند گرفت و برای پیروزی با هم به نبرد خواهند پرداخت. شما حق انتخاب دارید که  در کدام جبهه به جنگ بپردازید.

کاراکترهای این بازی برگرفته  از شخصیت‌های بازیگران سریال‌های محبوب است. این کاراکترها در پس زمینه‌ی یک داستان منحصر به فرد  با هم به جنگ خواهند پرداخت، لوکیشن‌های  بازی زولا از استانبول تا  شمال عراق و نقاط وسیعی از خاورمیانه را در برمی‌گیرد و در آینده نزدیک نقشه تخت جمشید نیز به آن اضافه خواهد شد.

چگونه در زولا بازی کنیم؟

شروع بازی زولا بسیار ساده است. شما به سیستم خاص و یا پیشرفته‌ای نیاز ندارید. یک سیستم معمولی که در هر خانه‌ای پیدا می‌شود می‌تواند این بازی را در بستر خود به جریان درآورد. یک کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز 7 و بالاتر با کارت گرافیکی سری ۷۰۰۰ و سی پی یوهای دو هسته‌ای معمولی جوابگوی این بازی است.

با کلیک بر روی دکمه زیر وارد سایت زولا شوید و ثبت نام کنید، پس ایمیل فعال ازی از طرف بازی برای شما ارسال می شود، آن را باز کنید و بر روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا اکانت شما فعال شود.

برای ثبت نام در بازی زولا روی دکمه زیر کلیک کنید

بعد از فعال سازی اکانت می توانید بازی زولا را به صورت رایگان دانلود کنید و نصب کنید، پس از نصب و راه اندازی بازی، در پنجره لانچر اطلاعات اکانت خود را وارد کنید و وارد بازی شوید و از آن لذت ببرید.

برای دانلود بازی زولا به صورت رایگان روی دکمه زیر کلیک کنید

به علت کم حجم بودن و پشتیبانی همه جانبه از طرف سرورهای پر قدرت داخلی، اینترنت مورد نیاز این بازی اینترنت کم سرعت است  و شما حتی می‌توانید با اینترنت مخابرات به این بازی بپیوندید در امکانی متفاوت حتی دانلود این بازی برای کاربران مخابرات تهران بدون مصرف شدن پهنای باند محاسبه می‌شود

کافی است برای شروع یک نبرد مهیج سری به سایت زولا بزنید و  با دوستانتان به صورت آنلاین یک تیم تشکیل دهید. نوع رقابت را که شامل نقشه‌های کشتار جمعی، شات گان، چاقو، تصاحب پرچم و یا اسکورت است برگزینید و با توجه به نقشه‌ای که انتخاب کرده‌اید وارد میدان رقابت شوید، توجه داشته باشید. توان ذهنی، سرعت عمل و قدرت چیدمان استراتژی شما در این بازی حرف اول را می‌زند.

در این مرحله شما با کلکسیونی کامل از  150 نوع اسلحه‌ی متفاوت روبرو  خواهید شد. همچنین قابلیت این را خواهید داشت که  سلاح‌ها را بر طبق خواست خود شخصی سازی کنید، به طور مثال می‌توانید رنگ اسلحه‌ها را به رنگ پرچم ایران در آورید. یا  برای اسلحه  خود صدا خفه کن، لیزر و دیگر متعلقات نصب کنید .

شما با اضافه کردن مگسک و ادوات دیگر به اسلحه‌ی خود و ارتقای هوشمند سلاح‌هایتان می‌توانید شانس موفقیت خود در بازی را افزایش دهید. اگر سابقه‌ی بازی در ندای وظیفه را داشته باشید می دانید که به طور معمول در این بازی‌ها  با ارتقای یک اسلحه، شما  قدرت مانور بیشتری در ضریب تخریب، خشاب گذاری، دقت و پارامترهای مختلف اسلحه‌ی خود خواهید داشت که در شکست یا پیروزی شما تأثیر گذار است.

یکی از چالش های بزرگ بازیهای آنلاین تقلب های درون بازی است و همیشه سازندگان بازیهای آنلاین تلاش های زیادی را انجام می دهند تا جلو این تقلب ها را بگیرند تا محیط بازی برای کلیه بازیکنان پاک و بدون حضور کاربران متقلب باشد. با اضافه شدن آنتی چیت جدید به این نسخه از بازی زولا، از این به بعد این بازی از بازیکنان متخلف واکسینه می شود و بازیکنان نمی توانند درون بازی تخلف و تقلب کنند، بازی زولا از آنتی Battleye استفاده می کند که پیش از این برروی بازیهای معروفی همچون PUBG نیز نصب و راه اندازی شده است.

امکانات سایت بازی زولا

بازی زولا با دارا بودن سرورهای قدرتمند بازیکنان را قادر می‌سازد که حتی با اینترنت کم سرعت مخابرات نیز به بازی بپردازید. همچنین  با گذشت زمان به‌روزرسانی‌های مختلفی برای آن منتشر می‌شود که هدف آن افزایش رضایت کاربران و اضافه کردن قابلیت‌های بهتر به بازی است. گذشته از این ثبت نام و بازی به صورت رایگان است.

در وب سایت زولا برای آماتورها آموزش بازی به علاوه‌ی معرفی شخصیت‌ها تدارک دیده شده است و تمامی اخبار و نتایج به صورت مرتب در دسترس علاقه‌مندان گذاشته می‌شود. شما می‌توانید به صورت کشوری در مسابقات به رقابت بپردازید. این بازی به دلیل بستر آنلاین همواره در حال توسعه و پیشرفت است و امتیازات برترین بازیکنان متعاقبا در سایت اعلام می‌شود.

 تریلر رسمی بازی زولا:

امکانات سایت سرگرمی “ناشر بازیهای آنلاین مخصوص PC در ایران”

سایت سرگرمی به عنوان تنها ناشر بازیهای آنلاین مخصوص کامپیوتر و وب در ایران افتخار دارد میزبان بازیکنان عزیز ایرانی در کلیه بازیهای این مجموعه باشد. علاوه بر بازی زولا، شما می توانید بازی تراوین، بازی تنکی آنلاین، سری بازیهای شرکت گیم فورج، سری بازی های شرکت گیمیگو و دیگر ناشران بزرگ اروپا را در این سایت بازی کنید. کلیه بازیهای وب سایت سرگرمی بر اساس قرارداد رسمی با شرکت های تولید کننده این بازیهای معروف و با درگاه پرداخت شتاب ارائه می شوند. برای بررسی بازیهای دیگر فروشگاه سرگرمی لطفا به این لینک مراجعه نمایید.


موضوعات مرتبط: <-CategoryName->

احتمالا گوگل دستیار صوتی خودش را در رقابت با Echo Show آمازون عرضه خواهد کرد

يکشنبه 20 اسفند 1396
11:30
افسانه عبدالهی

 احتمالا گوگل دستیار صوتی خودش را در رقابت با Echo Show آمازون عرضه خواهد کرد

آمازون دستیار صوتی خود را با عنوان Echo Show در ماه می سال 2017 عرضه کرد که به عنوان اولین دستیار صوتی الکسا دارای یک صفحه نمایش بود. هفته‌ی گذشته نیز یکی دیگر از دستیارهای صوتی هوشمند خانگی را با عنوان Echo Spot که این دستگاه نیز دارای صفحه نمایش می‌باشد را معرفی کرد. براساس خبرها گویا گوگل درحال کار بر روی دستیار صوتی هوشمند خانگی خود می باشد که قصد دارد در رقابت با Echo Show آن را عرضه نماید. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

گفته می‌شود که نام این دستیار صوتی هوشمند “Manhattan” خواهد بود و دارای یک صفحه نمایش 7 اینچی همانند Echo Show می‌باشد. گزارش شده است که این دستیار صوتی از برنامه‌های Google Photos، یوتیوب و قابلیت تماس ویدئویی نیز پشتیبانی خواهد کرد و همچنین یک گزارش تایید نشده نیز وجود دارد که گویا از شبکه‌ی Netflix نیز پشتیبانی خواهد کرد.

ویژگی این دستگاه هوشمند به گونه‌ای است که به شما اجازه می‌دهد تا در منزل خود سایر دستگاه‌های هوشمند را کنترل نمایید، درست مانند کاری که Google Home انجام می‌دهد. بر اساس گزارش‌های منتشر شده احتمالا این دستیار صوتی با سیستم عامل اندروید فعال خواهد شد تا توسعه دهندگان بتوانند به راحتی برنامه‌هایی را برای این دستگاه هوشمند طراحی نمایند. قرار بود این دستیار صوتی اختصاصی گوگل در اواسط سال آینده معرفی شود اما انگار گوگل تصمیم گرفته است که این دستگاه هوشمند را درکنار Google Home Mini و نسل دوم پیکسل‌ها، در روز چهارشنبه، تاریخ 4 اکتبر، معرفی نماید.

صادقانه بگوییم، این دستیار صوتی هیچ قابلیت جدیدی نسبت به سایر دستیارهای صوتی هوشمند ندارد و احتمال دارد استقبال چندانی نیز از آن صورت نگیرد. گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها، در حال حاضر دارای برنامه‌های یوتیوب و Netflix می‌باشند و همچنین برخی از تلویزیون‌های هوشمند نیز این قابلیت‌ها را دارند و برنامه‌هایی نیز وجود دارد که امکان برقراری تماس تصویری را برای همه فراهم کرده است، بنابراین این دستگاه قابلیت جدید و فناوری پیشرفته‌‌تری نسبت به سایر دستیارهای صوتی نداشته و به نظر نمی‌رسد که ارزش بالایی نیز داشته باشد.


موضوعات مرتبط: <-CategoryName->

همکاری ال‌جی و شرکت Meridian Audio برای ارائه سیستم‌های صوتی با کیفیت بالا

يکشنبه 20 اسفند 1396
11:29
افسانه عبدالهی

 همکاری ال‌جی و شرکت Meridian Audio برای ارائه سیستم‌های صوتی با کیفیت بالا

شرکت ال‌جی الکترونیکس و شرکت Meridian Audio به صورت رسمی همکاری خود را اعلام کردند. این همکاری در راستای عرضه بهترین کیفیت صدا برای مشتریان بیشتری در سرتاسر دنیا شکل گرفته است. اعتبار ال‌جی در عرضه محصولات الکترونیکی پرافتخار و نوآورانه در کنار فناوری صوتی بی‌رقیب شرکت Meridian و پیشگامی‌اش در عرصه صوت، این امکان را فراهم می‌سازد تا راهکاری منحصربه‌فرد به مشتریان عرضه شده و تجربه هیجان‌انگیز و بی‌نظیری برای شنوندگان ایجاد گردد.

 

ال‌جی با معرفی خود به عنوان اولین شرکت کره‌ای سازنده رادیو برای مشتریان داخلی، سابقه زیادی در ساخت محصولات صوتی برای مشتریان سرتاسر دنیا دارد. نتیجه همکاری با شرکت انگلیسی Meridian معرفی سطح جدیدی از عملکرد صوتی بر پایه صدای طبیعی  و تحقیق و توسعه بسیار دقیق و حرفه‌ای است. شرکت ال‌جی و Meridian روی توسعه محصولات متنوع ال‌جی از جمله ساندبار و بلندگو‌های بی‌سیم قابل‌حمل، همکاری خواهند کرد.

شرکت Meridian از زمان احداثش در حدود 40 سال پیش، در صنعت صوت پیشروی کرده و به عنوان یکی از پیشگامان در عرصه بهترین عملکرد صوتی و وضوح صدا شناخته می‌شود. اثرگذاری و اهمیت این شرکت به عنوان یکی از قدرت‌های برتر عرصه پردازش سیگنال‌های دیجیتالی (DSP) و زمینه روانشناسی صدا، در هرگوشه صنعت صدا دیده می‌شود. شرکت Meridian نقشی کلیدی در توسعه و به‌کارگیری فناوری‌های انقلابی صوتی مثل صدای Hi-Res و MQA ( برجسته‌ترین کیفیت تایید شده) داشته است و همچنین سازنده اولین بلندگوی دیجیتالی  active است. همچنین متخصصان Meridian با عرضه اولین سیستم سه بعدی فراگیر داخل خودرو در سال 2012، استاندارد جدیدی در این حوزه تعریف کرده‌اند.

آقای Seo Young-jae  مدیر بخش CAV (سیستم‌های صوتی) زیر مجموعه شرکت محصولات صوتی و تصویری ال‌جی می‌گوید: همکاری با شرکت Meridian نشان از تعهد ال‌جی به عرضه برترین کیفیت صدای ممکن برای رقابت با بهترین‌های این صنعت است. این همکاری در راستای ارائه تجربه‌ای سرگرم‌کننده و خارق‌العاده به مشتریان ال‌جی در سرتاسر دنیا انجام شده است.

آقای John Buchanan ، مدیر اجرایی شرکت Meridian Audio می‌گوید: ما بسیار خوشحالیم که توانستیم با شرکت ال‌جی همکاری منحصربه‌فردی داشته باشیم و مطمئنیم که چه الان و چه در آینده، می‌توانیم با کمک کارشناسان خود و ارزش‌های به اشتراک گذاشته شده، نوآوری‌های فوق‌العاده‌ای به بازار عرضه کنیم.


موضوعات مرتبط: <-CategoryName->

شناسایی جاسوس‌افزاری جدید در Play Store که به راحتی به حساب‌های شبکه‌های اجتماعی شما دسترسی پیدا می‌

يکشنبه 20 اسفند 1396
11:28
افسانه عبدالهی

 شناسایی جاسوس‌افزاری جدید در Play Store که به راحتی به حساب‌های شبکه‌های اجتماعی شما دسترسی پیدا می‌کند

طبق تمهیدات امنیتی اندیشیده شده‌ی جدید توسط گوگل که با اندروید اوریو معرفی شد، این شرکت از Play Protect رونمایی کرد. یک برنامه محافظتی جدید که به بررسی‌های متناوب دوره‌ای از برنامه‌های نصب شده بر روی تلفن همراه شما و اپلیکیشن‌های پلی‌استور، به دنبال پیدا کردن بدافزارها می‌پردازد. اخیرا گوگل متوجه وجود یک دسته از برنامه‌های جاسوس‌افزاری شده که به گفته خودشان بسیار، بسیار ترسناک هستند. با ترنجی همراه باشید.

 

در داخل تمامی این‌ نرم‌افزار‌ها در پشتی به نام Tizi وجود دارد، یک بد‌افزار که فعالیت جدی آن در سال 2015 مشاهده شده بود. از طریق اجرای اکسپلویت‌ها در سیستم‌عامل اندروید، Tizi قادر است تا به دسترسی Root در دستگاه شما دست یافته و سپس در میان تصاویر، رویدادهای تلفن و سابقه‌های گفتگوی شما در اپلیکیشن‌های اجتماعی معروف به دنبال اهداف خراب‌کارانه خود باشد.

شبکه‌های اجتماعی یاد شده شامل فیس‌بوک، واتس‌اپ، وایبر و حتی سرویس پیام‌رسانی رمزنگاری شده‌ای همانند تلگرام می‌شود. علاوه بر این موارد این بدافزار می‌تواند یک پیام کوتاه حاوی اطلاعات مختصات GPS دستگاه میزبان ارسال کرده، با دوربین این گوشی عکس بگیرد و حتی توسط میکروفون‌های آن به ضبط صدا نیز بپردازد.

بله این موارد به نظر ترسناک می‌رسد اما خبر خوب این است که اکسپلویت یاد شده که Tizi از آن بهره می‌برد خیلی وقت است که شناسایی و ترمیم شده که این مورد در وصله‌ی امنیتی ماه آپریل سال 2016 موجود بود. خبر بد هم این است که همان‌طور که می‌دانیم بسیاری از دستگاه‌های اندرویدی قدیمی‌تری وجود دارند که این بروزرسانی را دریافت نکرده‌اند.

با توجه به داده‌های اطلاعاتی گوگل، اپلیکیشن‌های شامل Tizi بیشتر توسط کاربران کِنیایی دانلود شده و درصد بسیاری کمی از آن‌ها نیز شامل کاربران ایالات متحده می‌شود. بعد از شناسایی این اکسپلویت، گوگل این برنامه‌ها را شناسایی، حساب توسعه دهندگانشان را مسدود و یک پیغام اختطار به تمامی دستگاه‌های متوجه این تهدید، فرستاد. همچنین Google Play Protect هم به بروزرسانی جدیدی مجهز شده که به شکل موثری توانایی آن را در شناسایی این گونه برنامه‌ها بالا برده است.

 

نظر شما در رابطه با راه‌اندازی برنامه‌های امنیتی متعدد، توسط گوگل در چند ماهه‌ی اخیر چیست؟


موضوعات مرتبط: <-CategoryName->
صفحه قبل 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 صفحه بعد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به عمومی است. || طراح قالب bestblog.ir